Wyłącz preloader

Oferty pracy

oferta pracy na stanowisku

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opis stanowiska:

  • asystowanie przy zabiegach i operacjach (chirurgia jednego dnia)
  • przygotowywanie narzędzi i materiałów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • sterylizacja narzędzi

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem
  • dobra obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją do pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Aplikacje prosimy składać osobiście w rejestracji Oko-Med ul. Mickiewicza 47, Grudziądz lub drogą mailową na adres rekrutacja@oko-med.com.pl

Zgadzam się na przetwarzanie przez NZOZ Oko-med Marzenna Tsanakas danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji